„Łączy Nas Kobiecość” w programie Zoom na miasto w Polsat Cafe

Źródło: Polsat Cafe

"O tym, że najważniejsze jest zdrowie wie chyba każda z nas. Mimo to warto o tym przypominać, chociażby przez pokazywanie takich akcji jak "Łączy Nas Kobiecość". Polsat Cafe objął ją swoim patronatem, ponieważ chcemy uświadamiać, że kobiecość to przede wszystkim troska o swoje zdrowie i życie".
 

Kwaśniewska i Młynarska promowały w Manufakturze walkę z rakiem piersi

Źródło: Dziennik Łódzki

Badania profilaktyczne dla kobiet promowały w niedzielę w Manufakturze znane aktorki i prezenterki. Do Łodzi przyjechała Agata Młynarska, naczelna magazynu o zdrowiu "Skarb", Aleksandra Kwaśniewska, Maria Niklińska, Mariola Bojarska-Ferenc. Pojawiła się też Agnieszka Więdłocha. W Centrum Handlowym Manufaktura stanęło kilka punktów konsultacyjnych, w których można było porozmawiać z onkologiem lub chirurgiem onkologicznym.
Na parkingu zaparkowały mammobusy, w których można było zrobić sobie bezpłatne badania mammograficzne,
a w Rotundzie gwiazdy namawiały kobiety do badań profilaktycznych - tak rozpoczęła się druga akcja pt. "Łączy nas kobiecość".

Kampania „Łączy Nas Kobiecość”. Które gwiazdy wsparły akcję?

Źródło: Gala.pl

Kampanię zainaugurowała Agata Młynarska. Kampania charytatywna „Łączy nas kobiecość” to kolejny projekt społeczny, który chętnie wsparły gwiazdy show-biznesu. Akcja, która w tym roku zyskała zasięg ogólnopolski,
ma na celu propagowanie badań profilaktycznych piersi. Inauguracja akcji odbyła się w jednym z centrów handlowych w łódzkiej Manufakturze i pojawiły się na niej ambasadorki akcji. Które gwiazdy wsparły kampanię?

Agata Młynarska zaprosiła znane kobiety do Manufaktury

Źródło: Onet.pl

Już w najbliższą niedzielę (...) w łódzkiej Manufakturze Agata Młynarska spotka się ze swoimi gośćmi. Wśród zaproszonych pojawią się m.in. Aleksandra Kwaśniewska, Agnieszka Więdłocha, Mariola Bojarska-Ferenc i Maria Niklińska. To będzie uroczysta inauguracja akcji "Łączy Nas Kobiecość". "Łączy Nas Kobiecość" to inicjatywa Centrum Medycznego Salve Medica, a partneruje jej firma Rossmann. W ramach akcji będzie możliwość wykonania badań profilaktycznych w kierunku chorób piersi, w tym mammografii.

Młynarska, Kwaśniewska i inne celebrytki w Łodzi

Źródło: Gazeta.pl

"Łączy nas kobiecość" to inicjatywa przypominająca o profilaktyce nowotworowej. W niedzielę (15 września) w Manufakturze o godz. 13 Agata Młynarska przepyta na temat chorób nowotworowych lekarzy onkologów. W rozmowie oprócz specjalistów wezmą udział jeszcze Aleksandra Kwaśniewska, Mariola Bojarska-Ferenc i Maria Niklińska.

Młynarska, Bojarska-Ferenc, Kwaśniewska i inne celebrytki w Manufakturze

Źródło: Express Ilustrowany

Agata Młynarska i Mariola Bojarska-Ferenc promują w Manufakturze akcję "Łączy nas kobiecość", mającą na celu profilaktykę przeciw nowotworom piersi. Na scenie pojawić się także mają Aleksandra Kwaśniewska, Agnieszka Więdłocha i Maria Niklińska. - To nie do wiary, że w XXI wieku, wiele kobiet woli nie dowiedzieć się, że jest
w niebezpieczeństwie, niż wykonać badania i ewentualnie zmierzyć się z problemem - mówi Agata Młynarska. Spotkanie potrwa do godz. 18. Na terenie Manufaktury stacjonują dwa mammobusy, gdzie można skorzystać
z badania piersi.

„Łączy nas kobiecość” w Rossmannie Manufaktura

Źródło: Dzień Dobry Łódź

W niedzielne popołudnie (15 września) w Manufakturze odbyło się spotkanie pod hasłem „Łączy nas kobiecość”. Spotkanie poprowadziła znana prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Spotkanie nawiązywało do rozpoczętej właśnie w całej Polsce akcji darmowych badań mammograficznych w ramach profilaktyki i leczenia raka piersi.
Z tej okazji w Manufakturze stanęły dwa mammobusy, w których można było się przebadać. Co ważne – bezpłatne badania mammograficzne może wykonać każda kobieta w przedziale wiekowym 50-69 lat, która w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystała z bezpłatnego badania mammograficznego.

Główna siedziba firmy Salve Medica
ul. Szparagowa 10, 91-211 Łódź


Zapoznaj się z pełną ofertą Salve Medica
www.salvemedica.pl


Umów się na badanie w Salve Medica Łódź
tel. 42 254 64 84